Size bir telefon kadar yakınız
+90541 374 71 76
+90282 437 70 70
Dil Seçin
trende
UNLU MAMÜL 1

Dar Koridorlar İçin Tasarlandı

Daha dar koridor kullanım alanlarına sahip mağazalar için geliştirilen Market Arabası, ergonomik yapısıyla ön plana çıkıyor. Müşterilerinize mağaza içinde dolaşırken rahat bir manevra kabiliyeti sunan yapısı sayesinde Dailycart, kullanım kolaylığı açısından rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Alt bölgesinde el sepeti taşıma alanına sahip olan Dailycart, daha özgür hareket edilebilen bir alışveriş ortamı yaratmak için tasarlandı.

Minimum Sessizlikte Tekerlekler 

İşletmeler için alışveriş yapılan ortamlarda müşteri konforu yaratmak öncelikli hedeflerden biridir. Bu hedefi göz önünde bulundurarak dizayn edilen Dailycart Market Arabaları, mağaza ortamını rahatsız edici seslerden uzak tutar. TPR (Termo Plastic Rubber/Termo Plastik Kauçuk) tekerlekleri ile rahatsız edici seslerden uzak bir mağaza ortamına büyük katkı sunan Dailycart, müşterilere daha keyifli bir alışveriş ortamı sunar.

Ergonomik Sap Tasarımı

Benzer market arabalarına göre farklı bir sap tasarımı bulunan Dailycart, ergonomik yapısıyla kullanıcı dostu bir yapıya sahip. Alışveriş yapılan ortamda maksimum sürüş keyfi yaşatan Dailycart Market Arabası, müşterilere küçük ve dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti sunuyor.

İç İçe Geçerek Yerden Tasarruf Sağlar 

Mağazalar oldukça fazla çeşitte ve sayıda ürünü bir arada barındıran alanlardır. Bu nedenle kullanım alanı planlamaları oldukça önem taşır. Bu etkeni göz önüne alarak geliştirilen Dailycart market arabaları, iç içe geçen tasarımla dizayn edildi. Bu özelliği sayesinde market içi alanlarınızda tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ürün Özellikleri

  • Dar Koridorlar İçin Tasarlandı
  • Minimum Sessizlikte Tekerlekler 
  • Ergonomik Sap Tasarımı
  • İç İçe Geçerek Yerden Tasarruf Sağlar 

Ürün Görselleri

Merak Edilenler
Tahmini Teslim Süresi ?
Ortalama 1 Hafta
Özel Renk Seçeneği Var mı ?
Evet . ÖZel Renk Seçeneği Mevcuttur

Sonbahar Kampanyası
Yeni Fabrika Açılışımıza Özel !
Yeni Fabrikamıza Özel İskontolar