TELSA TEKNİK METAL SAN ve TİC. AŞ.

Metal ve tel sektörünün önde gelen imlatçılarından birisi olan TELSA TEKNİK METAL SAN. VE TİC. AŞ. 2007 yılından beri hizmet verdiği sektöre, 2019 yılında MALKARA OSB de yeni üretim hattını devreye alarak değer katmaya devam etmektedir. Firmamız 10000m2 alan üzerinde 4000 m2’si  kapalı  üretim hattımızda yıllık 1500 ton hammaddeyi ( tel-profil-sac-boru)  işleyerek  market raf sistemleri üretmektedir.

İşletmemizde, üretim planlamadan, sevkiyat amirliğine kadar tüm personelimiz, alanında eğitimli ve uzman kadrolardan oluşmaktadır. Telsa Teknik üretim hattı, yüksek teknoloji makine parkuru ve uzman kadrosu ile sektöre yön veren firmalar arasındadır.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız ISO 45001 :2018 , ISO 9001 : 2015, ISO 14001 : 2015 belgelerii alarak bütün üretim proses ve prosedürlerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.  Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürelebilir bir kaliteyi kendisine ilke edilen TELSA TEKNİK üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden, kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürün vermek   amacıyla gerekli ar-ge ve kalite kontrol yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Telsa Teknik olarak önümüzdeki her geçen gün sektöre yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığını ön planda tutan ürünler üretmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz


Metal ve tel sektöründe ihtiyaç duyulan hizmeti  kaliteli olarak ve tam zamanında sunmaktır.
 

Vizyonumuz


Dünya’da e yenilikleri takip eden ve bu dorultuda uluslararası kalite standartlarında ve en son teknolojik makine parkuru ile müşterilerimizin beklenti ve taleplerini  en kısa sürede ve en üst kalite düzeyinde karşılamaktır.